Firma Fire Exit oferuje profesjonalne szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pierwszej pomocy. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy wykorzystują nowoczesne metody i technologie, Naszym celem jest podniesienie świadomości i umiejętności naszych klientów w zakresie zapobiegania i zwalczania zagrożeń, a także udzielania pomocy poszkodowanym.

Nasza oferta szkoleniowa obejmuje

Szkolenia przeciwpożarowe

Nauczysz się podstawowej wiedzy o pożarach, ich przyczynach i skutkach, a także sposobach zapobiegania i gaszenia. Poznasz różne rodzaje gaśnic i hydrantów, a także nauczysz się ich prawidłowo używać. Sprawdzisz swoje umiejętności w praktyce, gasząc symulowane pożary różnych grup i urządzeń elektrycznych. Dowiesz się także, jak prawidłowo ewakuować się z zagrożonego budynku i jak zachować się w sytuacji kryzysowej.

Szkolenia BHP

Dowiesz się, jak dbać o bezpieczeństwo i higienę pracy w różnych warunkach i branżach. Poznasz przepisy i normy obowiązujące w zakresie BHP, a także nauczysz się rozpoznawać i eliminować zagrożenia. Zdobędziesz wiedzę o ergonomii pracy, ochronie słuchu i wzroku, a także ochronie przed czynnikami biologicznymi, chemicznymi i fizycznymi. Nauczysz się także, jak postępować w przypadku wypadku przy pracy i jak sporządzać dokumentację powypadkową.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Nauczysz się podstawowych zasad i technik udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w różnych sytuacjach. Poznasz objawy i sposoby postępowania w przypadku zatrzymania krążenia, zawału serca, udaru mózgu, krwotoku, oparzenia, zatrucia, zadławienia, złamania, zwichnięcia, czy omdlenia. Nauczysz się także, jak prawidłowo wezwać pomoc i jak współpracować z ratownikami medycznymi.

Dlaczego warto wybrać Fire Exit?

Szkolenia przeciwpożarowe dla pracowników to nie tylko obowiązek prawny, ale także inwestycja w bezpieczeństwo i jakość pracy. Dzięki nim pracownicy zyskują wiele korzyści.

Zwiększenie świadomości

Świadomość w zakresie zagrożeń pożarowych i sposobów ich unikania jest kluczowa dla skutecznego reagowania. Szkolenia pomagają zwiększyć tę świadomość, co wpływa na szybszą reakcję w razie zagrożenia.

Szybka reakcja

Szkolenia uczą pracowników, jak skutecznie i szybko reagować w przypadku pożaru lub innego zagrożenia. Pracownicy poznają zasady gaszenia pożarów, ewakuacji ludzi i udzielania pierwszej pomocy. Dzięki temu mogą ograniczyć straty i uratować życie sobie i innym.

Poprawa kompetencji

Szkolenia podnoszą kompetencje pracowników w zakresie bezpieczeństwa. Pracownicy lepiej znają przepisy, normy i instrukcje dotyczące ochrony przeciwpożarowej. Dzięki temu mogą zapobiegać nieprawidłowościom i błędom, które mogłyby spowodować pożar.

Zwiększenie zaufania

Szkolenia wzmacniają zaufanie pracowników do siebie i do pracodawcy. Pracownicy czują się bezpieczniej i pewniej w swoim miejscu pracy. Pracodawca pokazuje, że dba o swoich pracowników i ich dobro.

Opinie Naszych Klientów

Agata BrdyśAgata Brdyś
18:40 21 Jan 24
Fachowe i profesjonalne doradztwo. Bardzo dobry kontakt z Panem Radosławem
Martyna RatajczakMartyna Ratajczak
14:28 12 Jan 24
Bardzo polecam Pana Józefa. Pełen profesjonalizm i wszystko szybko załatwione!
Marcin KacprzakMarcin Kacprzak
20:40 09 Jan 24
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, polecam
Grażyna BorakGrażyna Borak
10:41 26 Dec 23
Bardzo rzetelnie,słowne załatwienie sprawy związane z ochroną przeciwpożarowaPolecam p.Radoslawa z całego serca
MiHU _officialMiHU _official
20:28 25 Dec 23
Usługa wykonana ekspresowo, ale co najważniejsze fachowo. Polecam!
Karolina RatajczakKarolina Ratajczak
20:22 25 Dec 23
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pan Józef jest bardzo kompetentny oraz pomocny. Oby więcej takich fachowców.
Władysław LinkowskiWładysław Linkowski
12:58 21 Dec 23
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo korzystnie cenowo. Bardzo polecam.
Maciej MałkowiczMaciej Małkowicz
20:34 20 Dec 23
Fachowość i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt z klientem. Więcej takich osób jak Pan Radosław i świat jest piękniejszy:)
Łukasz NowakŁukasz Nowak
20:14 20 Dec 23
Szybko, sprawnie i na temat.
Jarosław HankiewiczJarosław Hankiewicz
10:39 19 Dec 23
Skorzystałem z usług firmy i jestem bardzo zadowolony , super kontakt , wszystko w 100% spójne i zgodne . Polecam
Michuuu10Michuuu10
08:53 19 Dec 23
Potrzebowałem przeglądu gaśnic i całego sprzętu przeciwpożarowego w firmie. Pełna profeska ze strony Pana Radka !
Marcin RatajczakMarcin Ratajczak
21:57 18 Dec 23
Profesjonalna obsługa przegląd gaśnicy zrobiony ekspresowo.
js_loader
Każdy Szczegół Ma Znaczenie

Szkolenia z Fire Exit

Fire Exit oferuje profesjonalne szkolenia z ochrony przeciwpożarowej, BHP i pierwszej pomocy, prowadzone przez doświadczonych instruktorów, aby zwiększyć świadomość i umiejętności w zakresie zapobiegania zagrożeniom i udzielania pomocy.

Zadzwoń Do Nas

Józef Śmiechowski
+48 725 603 266
Radosław Bogusz
+48 723 337 657

Napisz do nas

Wyślij Wiadomość