Dostęp do niezawodnego źródła wody jest kluczowym elementem skutecznej reakcji na pożar, a hydranty przeciwpożarowe stanowią ten pierwszorzędny bastion obrony. W firmie Fire Exit, rozumiemy wagę tego, aby w krytycznych momentach, system przeciwpożarowy działał bez zarzutu. Nasze usługi przeglądu hydrantów wewnętrznych i zewnętrznych są zaprojektowane, aby zapewnić pełną gotowość Twoich systemów przeciwpożarowych, gwarantując bezpieczeństwo osób oraz ochronę mienia przed nieoczekiwanymi zdarzeniami.

Badanie wydajności hydrantu

Co zawiera nasza usługa?

Przegląd hydrantów przeciwpożarowych to więcej niż zwykła procedura – to fundamentalny krok w utrzymaniu bezpieczeństwa przeciwpożarowego na najwyższym poziomie. Regularne kontrole i konserwacja zapewniają, że systemy są w pełni funkcjonalne i gotowe do akcji, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W Fire Exit łączymy wieloletnie doświadczenie z najnowszymi technologiami, aby oferować kompleksową usługę obejmującą inspekcję wizualną, badanie ciśnienia i wydajności, konserwację oraz dokładne raportowanie stanu hydrantów. Nasze działania są zgodne z najwyższymi standardami i aktualnymi przepisami, zapewniając nie tylko zgodność z wymogami prawnymi, ale przede wszystkim spokój ducha naszych klientów.

Inspekcję wizualną

Sprawdzamy stan wizualny hydrantów, w tym obudowy, oznakowania i dostępności.

Badanie wydajności hydrantu

Wykonujemy pomiary ciśnienia i badanie wydajności hydrantów, aby upewnić się, że są w pełni funkcjonalne.

Próby ciśnieniowe węży

Realizujemy również próby ciśnieniowe węży hydrantowych certyfikowanym urządzeniem.

Raportowanie

Po każdym przeglądzie dostarczamy szczegółowy raport stanu hydrantów oraz zaleceń dotyczących ewentualnych napraw lub wymian.

Zaufaj ekspertom

Przegląd hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych

Nasz zespół w Fire Exit składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów. Łączymy nowoczesne technologie z najlepszymi praktykami, aby zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Wybierając Fire Exit, wybierasz firmę, która jest zaangażowana w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla Twojego bezpieczeństwa.

przegląd hydrantu
Podstawy prawne a przegląd hydrantu
  • Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 24 lipca 2009 roku w sprawie przeciwpożarowego zaopatrzenia w wodę oraz dróg pożarowych, konieczne jest wykonywanie przeglądu hydrantów zewnętrznych co najmniej raz w roku.

  • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spaw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 roku, hydranty powinny być regularnie sprawdzane i konserwowane zgodnie z Polskimi Normami, instrukcjami obsługi oraz dokumentacją techniczną. Przeglądy te powinny być przeprowadzane w okresach i w sposób zgodny z instrukcją ustaloną przez producenta, nie rzadziej jednak niż raz na rok. W przypadku węży hydrantowych, zgodnie z normą PN–EN 671-3, co 5 lat powinny być poddane próbie ciśnieniowej.

Regularne przeglądy hydrantów są kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego budynków i terenów otwartych. Zapewniają one, że w przypadku pożaru, hydranty będą działać sprawnie, umożliwiając szybką i efektywną reakcję służb ratowniczych. To nie tylko kwestia bezpieczeństwa osób przebywających w danej lokalizacji, ale także ochrony mienia przed zniszczeniem.

Opinie naszych klientów

Zespół Fire Exit składa się z wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do zagadnień bezpieczeństwa. Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych metod pracy, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezpiecznym i niezawodnym systemem przeciwpożarowym. Wybierając nasze usługi, stawiasz na jakość, niezawodność i innowacyjność – wartości, które są fundamentem naszego podejścia do ochrony przed pożarem.

Agata BrdyśAgata Brdyś
18:40 21 Jan 24
Fachowe i profesjonalne doradztwo. Bardzo dobry kontakt z Panem Radosławem
Martyna RatajczakMartyna Ratajczak
14:28 12 Jan 24
Bardzo polecam Pana Józefa. Pełen profesjonalizm i wszystko szybko załatwione!
Marcin KacprzakMarcin Kacprzak
20:40 09 Jan 24
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, polecam
Grażyna BorakGrażyna Borak
10:41 26 Dec 23
Bardzo rzetelnie,słowne załatwienie sprawy związane z ochroną przeciwpożarowaPolecam p.Radoslawa z całego serca
MiHU _officialMiHU _official
20:28 25 Dec 23
Usługa wykonana ekspresowo, ale co najważniejsze fachowo. Polecam!
Karolina RatajczakKarolina Ratajczak
20:22 25 Dec 23
Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi. Pan Józef jest bardzo kompetentny oraz pomocny. Oby więcej takich fachowców.
Władysław LinkowskiWładysław Linkowski
12:58 21 Dec 23
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo korzystnie cenowo. Bardzo polecam.
Maciej MałkowiczMaciej Małkowicz
20:34 20 Dec 23
Fachowość i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobry kontakt z klientem. Więcej takich osób jak Pan Radosław i świat jest piękniejszy:)
Łukasz NowakŁukasz Nowak
20:14 20 Dec 23
Szybko, sprawnie i na temat.
Jarosław HankiewiczJarosław Hankiewicz
10:39 19 Dec 23
Skorzystałem z usług firmy i jestem bardzo zadowolony , super kontakt , wszystko w 100% spójne i zgodne . Polecam
Michuuu10Michuuu10
08:53 19 Dec 23
Potrzebowałem przeglądu gaśnic i całego sprzętu przeciwpożarowego w firmie. Pełna profeska ze strony Pana Radka !
Marcin RatajczakMarcin Ratajczak
21:57 18 Dec 23
Profesjonalna obsługa przegląd gaśnicy zrobiony ekspresowo.
js_loader
Każdy Szczegół Ma Znaczenie

Skontaktuj się z nami​

Jeśli chcesz umówić się na badanie wydajności hydrantu lub masz pytania dotyczące naszych usług, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci zadbać o bezpieczeństwo.

Zadzwoń do nas

Józef Śmiechowski
+48 725 603 266
Radosław Bogusz
+48 723 337 657

Napisz do nas

Wyślij nam wiadomość